• 4
  • 2
  • 8
  • 6

GÜNDÜR ÜRETİYORUZ

Haberler
Basında çıkan güncel haberlerimiz ve duyurularımız.
1 günde 6 milyon ekmek çöpe atılıyor.
Açlıkla mücadelenin sürdüğü günümüzde, buğdayla ilgili yaşanan bu olumsuz durumlarla birlikte ekmek israfı da bütün dünya ülkeleri için başlı başına bir sorun halini almış ve ülkemizde de önemli boyutlara ulaşmıştır.
Yeni Web Sitemiz Yayında!
Tüm cihazlardan ve tarayıcılardan en iyi şekilde görüntülenecek şekilde tasarlanan yeni web sitemiz yayına girdi.
Kaliteyi Ön Planda Tutuyoruz
Kalite yolculuğunun her evresinde içinde bulunulan dönemin hatta geleceğin beklentilerini karşılayan kalite uygulamalarının öncülerinden olmayı hedeflemiştir.
Beşler Grup, yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor
Günlük 2 Bin 100 ton üretim kapasitesine ulaşarak Türkiye ve global ölçekte önemli bir üretici olmayı başaran Beşler Grup, gıda sektöründeki faaliyetlerine 2018 yılında bünyesine kattığı Beşler Tarım'ı da eklerken, 40 milyon dolarlık enerji santrali yatırımıyla da farklı sektörlerde büyümeyi sürdürüyor.
GAZİANTEP’İN KURTULUŞUNDA PEDAL ÇEVİRECEKLER
Türkiye Bisiklet Federasyonu Gaziantep İl Spor Temsilciliği, 25 Aralık Gaziantep’in kurtuluşuna özel yarışma düzenliyor. Besan Nişasta A.Ş. Yönetim kurulu üyesi ve Gaziantep Bisiklet Federasyonu tesmsilcisi Ömer Çakmak, gençlere özellikle de çocuklara bisiklet kullanmayı aşılamak istediklerini söyledi. Yarışmanın kayıtları 21 Aralık tarihine kadar alınabilecek.
Gaziantep Valisi Sayın Davut Gül'den Beşler Group Ziyareti
Gaziantep Valimiz Sayın Davut Gül Beşler Group'u ziyaret etti. Beşler Makarna tesisinde gerçekleşen ziyarette Sayın Valimize Beşler Group hakkında bilgiler verildi.
caniasERP Kaybettiğimiz Zamanı Bize Geri Verdi
Beşler Un Yönetim Kurulu Üyesi Züleyha Çakmak' ın caniasERP Yazılım firması ile yapmış olduğu röportaj
BEŞLER GROUP 105 ARAÇLIK TIR FİLOSUNU TAMAMEN YENİLEDİ
Beşler Group, nakliyat alanında, başta kendi nakliyat ihtiyacını karşılamak ve müşterilerini memnun etmek amacıyla 2008 yılından itibaren 70 araçlık Tır filosu ve deneyimli şoför kadrosu ile birçok başarılı işi planlı ve vaktinde yerine getirmiştir.
BEŞLER UN, GLOBAL GIDA STANDARDI BELGESİ (BRC) ALMAYA HAK KAZANDI