AR-GE fırınımız Araştırma Geliştirme ve Ürün Geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmak üzere kurulmuştur. AR-GE fırınımız laboratuvar ile paralel olarak çalışmaktadır. 

Laboratuvarın yapmış olduğu günlük un analizlerine ek olarak AR-GE fırını tarafından fabrikamızda üretilen her unun fiziksel ve deneysel olarak kalitesini kontrol etmek için ekmek ve çeşitlik çalışmaları yapılarak ürün müşteriye ve nihai tüketiciye ulaşmadan amacına uygunluğu kontrol edilmektedir.

Bu kontrollerden sonra ürünün paketleme uygunluğuna onay verilmektedir. Müşteri memnuniyetimiz ön planda tutulup gelen şikâyetlere en kısa sürede cevap verilmektedir. 

Herhangi bir sorunda AR-GE fırınında görev yapan mühendis ve uzman kadromuz, müşteriden gelen talepleri değerlendirmek için hem yurtiçi hem de yurtdışında bulunan müşterilerimizi yerinde gözlem ve çalışmalar yapmak için ziyaret etmektedir. Bu ziyaretlerde ekibimiz müşteriye teknik ve pratik olarak yardımcı olmanın yanı sıra tüketici beklenti ve alışkanlıklarını yerin de gözlemleyerek işletme birimimize geri dönüş vermektedir. 

BEŞLER UN ARGE EKİBİ OLARAK

Sevgili gençler,

Sizleri geleceğin liderleri olarak görüyor ve yaratıcı potansiyelinize olan inancımızı ifade etmek istiyoruz. Un ve unlu mamüllerle ilgili teknolojik ve yenilikçi ürün fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Sizin özgün bakış açınız ve enerjiniz, bu sektörde yeni ufuklar açabilir. Hayal gücünüzü serbest bırakın, çünkü sizin fikirleriniz bizim için değerli.

Birlikte çalışarak, un ve unlu mamüllerle ilgili gelecekteki trendleri belirleyebilir ve hayata geçirebiliriz. Değerli fikirlerinizle birlikte, bu sektörde bir adım öne çıkmak ve başarıya ulaşmak için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Geleceği birlikte inşa etmek için sizinle birlikte olmak ve fikirlerinizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Başarılarınızı paylaşmak ve birlikte büyümek için buradayız!

ÜRÜN GELİŞTİRME PROJE ÖNERİSİ

Geleceği Birlikte Şekillendirelim

** Sizleri geleceğin liderleri olarak görüyor ve yaratıcı potansiyelinize olan inancımızı ifade etmek istiyoruz.